Shopping Cart

O nás

niečo málo o nás

Ruth Ashley vie, čo skutočne poháňa vysokokvalitné kozmetické výrobky svetovej triedy. To ju odlišuje od tých masových výrobcov, ktorí predávajú chuť mesiaca.

Podniky, ktoré kombinujú takmer 200 rokov skúseností v oblasti vlasov, dizajnu a výroby, vyrábajú 95% toho, čo ponúkajú zákazníkom.

Pochopenie toho, ako navrhnúť a vyrobiť skutočne ošetrujúce nástroje v ultra prémiovej kvalite, všetko, čo Ruth Ashley robí, odzrkadľuje jej oddanosť výnimočným výrobkom.

Svetoznáme elegantné hrebene chrtov sú ručne vyrobené v Anglicku mnohými rovnakými členmi rodiny, ktoré siahajú viac ako 100 rokov. Sú hrdí na remeselné spracovanie a kvalitu každého jednotlivého hrebeňa.

Európsky výrobný proces má tradíciu, pretože každý ručne leštený kolík je presne vložený do ručne rezaného chrbta, opäť vyleštený a poniklovaný pred cestou do Kalifornie, kde sa aplikujú konečné ohromujúce podpisové farebné prevedenia.

Produktové rady, starostlivo pestované počas desaťročí, so vstupom mnohých úžasných zákazníkov, sa spájajú so zvieratami, ktoré zahrievajú srdce, a so spotrebiteľmi, ktorým sa pokúšajú pomôcť.

Rad Greyhound sa naďalej rozširuje a dopĺňa vynikajúce umenie vlastných štetcov, nožnicových sérií Onyx a nástrojov na odstraňovanie rúk navrhnutých výlučne Ruth Ashley.

IBA výrobca týchto vysokokvalitných hrebeňov s logom Greyhound nie sú nikdy súkromné.

Bezkonkurenčné štýly ergonomických rúčok na kefách a nástrojoch sú vyrobené z kvalitného bukového a olivového dreva a potom potiahnuté charakteristickými farbami.

Vynikajúce umenie rady kefiek Animal Impression navrhla Wendy Reyn. Každý štetec na objednávku je vyrytý vo vnútri.

Tieto pozoruhodné štetce na mieru hľadali kluby pre svoje ceny Show Show Trophies takmer dve desaťročia.

Všetky nástroje kvality sú pre Ashley Craig jedinečné a získali právo nosiť exkluzívne logo Greyhound.

Vďaka kombinácii tradičných techník sa výrobky Panagenics z roku 2009 vyvinuli do špičkovej rady Essentials, za ktorou nasledovali vyhľadávané luxusné výrobky Show Salon Spa 2011.

Bezkonkurenčná technológia rastúcich vynikajúcich dokončovacích liniek 2016 WOW dodáva rozmanitosť všetkým hypoalergénnym výrobkom a je bezpečná pre použitie u šteniat, mačiek a tehotných žien.

Hrebene chrtov sú výnimočným večným zážitkom! Všetko, čo Ruth Ashley robí, odráža jej vytrvalosť pre dokonalosť a oddanosť svojim pozoruhodným zákazníkom.

Synonymum prinášania Starostlivosť o nemožné výrobky je stále výzvou ...
Popredajná podpora

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Bezplatná vnútroštátna doprava

Pri objednávke nad 199 €

Jednoduchá 30 -dňová návratnosť

30 -dňová záruka vrátenia peňazí

100% Secure Checkout

GoPay / MasterCard / Visa