Shopping Cart

Doprava a vrátenie tovaru

Informácie pre vás

Zásady vrátenia a vrátenia peňazí www.ashleycraig.sk

Pokiaľ nie ste s nákupom spokojní, akceptujeme vrátenie nepoužitého produktu do 14 dní. Akonáhle obdržíme vrátený tovar, Ashley Craig UK vám potom vráti plnú náhradu (okrem poštovného, ​​pretože nemôžeme vrátiť pôvodné náklady na dopravu vašej objednávky). Naše zásady vrátenia a vrátenia peňazí boli vytvorené podľa šablóny zásad vrátenia peňazí pre www.ashleycraig.co.uk

Počkajte prosím 1 až 2 týždne, kým bude váš návrat spracovaný.

Zľavnené položky nie sú oprávnené na vrátenie.

Ashley Craig SK nebude vydávať náhrady za výrobky zakúpené prostredníctvom iných subjektov, ako sú distribútori alebo maloobchodní partneri.

Vrátené položky nám musia byť doručené nepoužité, v pôvodnom obale a v takom stave, v akom boli prijaté, alebo nemusia byť oprávnené na vrátenie peňazí alebo podliehajú poplatku za doplnenie zásob. Nemôžeme niesť zodpovednosť za položky poškodené alebo stratené pri vrátení zásielky, preto odporúčame poistenú a sledovateľnú poštovú službu.

Bez skutočného prijatia položky (položiek) alebo dokladu o prijatom vrátení nemôžeme vrátiť peniaze.

Našim cieľom je akceptovať všetky vrátenia. V nepravdepodobnom prípade, že nám bude položka vrátená v nevhodnom stave, budeme vám ju musieť pravdepodobne poslať späť. Všetok tovar bude skontrolovaný pri vrátení.

Popredajná podpora

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Bezplatná vnútroštátna doprava

Pri objednávke nad 199 €

Jednoduchá 30 -dňová návratnosť

30 -dňová záruka vrátenia peňazí

100% Secure Checkout

GoPay / MasterCard / Visa